KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948696
nr 1294 8696
Oidentifierad konstnär. Signerad, Marin. Olja på duk, 24x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:48:51
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr